Учнівське самоврядування

Організація учнівського самоврядування в Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Учнівське самоврядування здійснюється через роботу дитячої організації - Шкільного парламенту, яке покликане допомагати керівництву школи у вихованні творчої, соціальне активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації. В нашій школі учнівське самоврядування - це можливість для кожного учня визначити своє місце в спільному житті дитячого колективу, реалізувати свої здібності та можливості. Через роботу в шкільному парламенті учні готуються до свідомої участі в суспільному житті, до адаптації в умовах швидкоплинних змін.

Шкільний парламент є постійно діючим органом самоврядування.  Вибори шкільного парламенту проводяться у вересні кожного навчального року. Засідання парламенту проходять раз на місяць та в разі необхідності. Члени шкільного парламенту беруть участь у плануванні організації життя навчального закладу.

Мета учнівського самоврядування школи  - згуртувати учнів школи, привити учням почуття господарів школи, навчитися співробітничати між собою, з педагогами і працівниками школи, з батьками, з суб'єктами за межами школи. Об`єднання зусиль для добрих і корисних справ. Ознайомлення з історією, славними традиціями України. Розвиток здібностей і талантів. Виховання громадянина України – носія національних традицій та загальнолюдських надбань.

Девіз:  «ПРОПОНУЙ!   ПЛАНУЙ!   ОРГАНІЗОВУЙ!   ВИКОНУЙ!»

ЗАКОНИ   УЧНІВСЬКОГО  САМОВРЯДУВАННЯ

« ЗАКОН ЧАСУ » – не запізнюватись на кожен захід, справу, збір

« ЗАКОН ПРАВОЇ РУКИ » – всі мовчать, коли говорить один

« ЗАКОН ДРУЖБИ »  один за всіх, всі за одного