Головна » 2018 » Март » 13 » Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Кожної весни на українську землю приходить велике свято – день народження її геніального сина – Тараса Григоровича Шевченка. Поет залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу. З нагоди свята, 12 березня, відбулася святкова лінійка, яку підготували учні 2-Б класу. Учні із захопленням слухали юних декламаторів. Діти торкнулися серцем Шевченківських поезій, пройнялися їхнім духом, «незлим тихим словом» згадали свого пророка, який залишив нам такі прекрасні твори, заслухали пісню на вірш Шевченка Т.Г. « Зацвіла в долині». Протягом декади Шевченківських днів на школярів чекають інформаційні години, літературні вікторини, брейн-ринги, конкурс дитячих малюнків, літературно-музичні композиції. Для всіх поколінь Шевченкові поезії будуть актуальними завжди, адже написані людиною, яка поєднувала в собі геніальність і простоту водночас, і не помітити великої любові поета до України просто неможливо. Шануймо мислителя і пророка, поета, художника, борця за волю нашої держави і завжди пам’ятаймо його заповіти! »

Фотогалерея (натисніть для перегляду)

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 95 | Додав: TST

«  Март 2018  »