Головна » 2012 » Июнь » 11 » Поїздка у Львів
Поїздка у Львів
      Учні 6, 7 та 10 класів відвідали місто-красень - Львів. Емоцій та вражень було дуже багато. Подорож тривала 1 день, але діти побачили дивовижно гарне місто з багатьма пам’ятками та визначними місцями. Супроводжували учнів учителі Шестак Сергій Олексійович, Андрійко Валентина Анатоліївна та Таранчук Тетяна Степанівна.

Юні туристи розповідають, що Львів - привітне та затишне місто.
"Спочатку ми здійснили подорож по історичним місцям на "чудо поїзді", а потім для нас провели оглядову екскурсію по центру Львова Шестак Сергій Олексійович та пан Яків. Це були такі визначні місця: університет ім. І. Франка, пам’ятник Т. Г. Шевченку, Успенська церква місцева Ратуша, каплиця Боїмів, пам’ятник А. Міцкевичу та багато інших визначних місць. Ми побували на найвищій точці Львова і бачили місто з висоти пташиного польоту, а саме: Старе місто та Нове місто. Відвідали музей шоколаду.
      Далі була екскурсія на Личаківський цвинтар, де поховані відомі історичні особи не тільки України, а й світу. Ми вшанували пам'ять українського письменника Івана Франка, оперної співачки Соломії Крушельницької, українських композиторів Володимира Івасюка та Ігора Білозіра.
      Розповідати можна дуже довго... Місто надзвичайно гарне, просто вражаюче, культура і менталітет людей дуже відрізняється від нашого! Всі були в захваті від екскурсії і хотіли б ще раз відвідати та насолодитися дивовижним містом."
                                                      Учні 6,7 та10 класів.
Категорія: Подорожі | Переглядів: 490 | Додав: TST