Головна » 2018 » Ноябрь » 29 » Семінар-практикум учителів інформатики
Семінар-практикум учителів інформатики

28 листопада 2018 року на базі ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів інформатики на тему: «Хмарні сервіси як засоби формування новітнього навчального середовища школи».

Директор школи Мудрик Т.С. познайомила учасників методичного заходу з освітнім закладом, його напрямками роботи та досягненнями.

Методист Макарівського РМК Коноваленко І.С. ознайомив учасників з планом семінару-практикуму.

У теоретичній частині методичного заходу Вовкула Є.Г. – вчитель Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-п/м ліцей» висвітлила питання на тему «Чи потрібна мультимедійна дошка на уроках інформатики? Особливості її використання».

Майстер-клас «Організація онлайн-середовища для співпраці та комунікації під час розв’язування олімпіадних завдань засобами MS Excel» провела вчитель інформатики Таранчук Т.С. Вона ознайомила колег з сучасними методами та формами роботи вчителя з використанням хмарних технологій під час формування новітнього навчального середовища. Було розглянуто використання Google Форм та Google Таблиць. Учителька розібрала задачі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 2017 р. у середовищі Excel.

Під час практичної частини майстер-класу вчителі створили аккаунти, працювали з такими хмарними сервісами: Gmail, Google+, Google Диск, Контакти, Google Фото. Виконували олімпіадні завдання. Створили спільну Google Презентацію. Захід пройшов у вигляді Квесту «У пошуках скарбів». Було використано артефакти української історії. Активна форма проведення заняття сприяла поглибленню фахового рівня педагогів району.

Категорія: Семінари | Переглядів: 40 | Додав: TST

«  Ноябрь 2018  »